3 komente te “Ambasadori Lu: Jemi të zhgënjyer nga Basha

  1. Zoti Lu! ju lutem pasi të reformoni drejtësinë shqiptare, kthehuni dhe reformoni administratën shqiptare në ambasadën tuaj ose (me gjithë respektin ndaj Jush) bëni të kundërtën tuajën njëherë e më pas tonën.

  2. Z. AMBASADOR TURP QE PO JU SHKRUAJ PER VENDIN TIM NE KTE MENYR NE SKEMI POLITIKAN POR POLITIQEN HAJDUT MAFJOZA TE POPULLIT TE TIJ TANI NA KAN NGELUR 2 RRUG QE JU MUND TE BENI PER POPULLIN TON KOMUNIZMI ESHT FARA ME E KEQE E NJERZIMIT TE CILET JAN FARA E PJEDHA E KOPILAT TE ENVER HOXHES CDO GJE ESHT LEN E SHKRUAJTUR NGA VET DORA E KRIMINELIT TE NJERZIMIT ENVER HOXHA TANI TE GJITHA PARTIT POLITIKE JAN PJELL E KOMUNIZMIT SI TE MAJTA E TE DJATHTA VENDIN E MASAKRUAN E SHITEN E DEGJENERUAN E TANI KAN DAL ME UNIFORM SHTETRORE DUKE BER TERROR NE POPULL KUR POPULLI NUK KA BUK TE HAJ NUK KA LEK TE BLEJ ILACE NUK KA LEK TE SHKOJ NE VAR JETOJM NE SHEKULLIN 21 AKOMA JEMI POPULLI ME I VARFER NE BOT PREJ KTYR PLERAVE PUSHTETAR NUK MUNDEM TJU VE EMER TJETER SE NUK E KAM PER KULTUR POR JAM I DETYRUAR ME KTA KRIMINEL TE KOMBIT TE FLAS ME KTE GJU 2 RRUG JAN O NA ZHDUKNI KOMUNIZMIN O NA HAPNI DYERT E AMBASADAVE PER STREHIM POLITIK JO EKONOMIK SE KTU SUNDON KOMUNIZMI E MAFJA NE CDO DIKASTER NGA PRESIDENTI E DERI TEK FSHESAXHIU RESPEKTE PER SH,B,AN POR E VERTETA ESHT E HILLUR BENI DERMAN PER KTE KOMB NE RAST SE KENI VENDOSUR TA BENI SHTET JEMI KOMB PUNTOR BESNIK JEMI POPULL PUNTOR ME PASURI TE MBDH POR PASURIJA KA REN NE DOR TE KRIMIT TE ORGANIZUAR SHTETROR

  3. VET KUPTOHET SE TE TERE ATA QE UDHEHEQIN KOMBIN JAN KELYSHET E ENVER HOXHES SO SOCJALISTET ASHTU DHE DEMOKRATET, KOMBIUT I DUHEN ATDHETARE DHE JO MAJMUNET E KUQ, DUHET TE KETE SHQIPTARE TE VERTETE JO PALACOT QE JU I KINI NEPER PARTITE E FORMUARA PA AS NJE BAZE KOMBETARE, VETEM MASKARENJT SI MJERA SHQIPRI, JUVE JU DUHET PARTI E PASTER ATDHETARE POTRIJOTE JO MAJMUNET QE KINI,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.