A jeni të mendimit që BIK-u dhe Kisha e Serbisë duhet të shpallen organizata terroriste?

A JENI TË MENDIMIT SE BIK-u DHE KISHA E SERBISË DUHET TË SHPALLEN ORGANIZATA QË MBËSHTESIN TERRORIN DHE ZHDUKJEN E KOMBIT SHQIPTAR

View Results

Loading ... Loading ...

2 thoughts on “A jeni të mendimit që BIK-u dhe Kisha e Serbisë duhet të shpallen organizata terroriste?”

  1. Po është e vërtetë është kombi përpara çdo lloj feje.sepse edhe feja është një propagandë pa udhë,feja për njerëzit është një dhe vetëm një:. Feja e Shqipëtarve është Shqiptaria

  2. Duhet qe shteti rrepsisht ti kontrolloj edhe BIK-un edhe kishen ortodokse.
    Feja nuk mundet e as nuk duhet te jete me e rendsishme se kombi.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top