DIVIZIONI SKENDERBEU DHE GJASHTË REGJIMENTET BALLISTE

Divizioni Skenderbeu të cilin do ta shoqëronin gjashtë regjimente balliste. Kjo ishte skema e organizimit të planifikuar nga kolonel Ahmet Krasniqi.  Ky dokument është një dëshmi shtesë se pse komunistët shqipfolës e likuiduan Kolonel Ahmet Krasniqin.

AUTOR: KOLONEL AHMET KRASNIQI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *