Bashkpunim i Ballit Kombëtar Demokrat dhe AAK-së

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj priti në një takim kreun e Ballit Kombëtar Demokrat për Republikën e Kosovës, z. Gazmend Islami. Pas takimit, për Indeksonline u prononcua kreu i AAK-së, z. Ramush Haradinaj.

“Ne kemi pasur sot një takim pune me kryesinë e Ballit Kombëtar të udhëhequr nga Gazmend Islami. Në takim ramë dakord që të vendosim partneritet të ndërsjellë në mes nesh”, ka thënë Haradinaj, për Indeksonline.

Po ashtu kreu i AAK-së ka shtuar se: “Ka mbetur të diskutohet në lidhje me aspektet e tjera të punës por jemi dakord që të vazhdojmë dhe të punojmë bashk, për të mirën e Kosovës”.

1 Koment

  1. Bravo, Ballistet nuk e kane problem te bashkpunojne edhe me ato fundrrina EnveristoKomuniste qe gjate luftes qlirimtare pershendesnin me pershendetje komuniste …Balli me DEBATIK…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *