Delegacioni i Ballit Kombëtar Demokrat qëndroi në Prekaz

Delegacioni i kryesisë së Ballit Kombëtar Demokrat për Republikën e Kosovës, në kuadër të aktiviteteve të shtuara politike vizitoi sot fshatin Prekaz të Drenicës, me ç’rast u bënë homazhe në memorialin e dëshmorëve dhe heronjëve të kombit të familjes Jashari.

Marjan Pnishi

BKD Kryesia

BKD Kryesia

BKD Kryesia

1 Koment

  1. Besoj qe do të vazhdojne me viziten të varri Salih Çekajt dhe Zahir Pajazitit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *