Gerhoti, simbol i luftës për atdheun dhe Shqipërinë etnike

Përgatiti, Pëllumb Lamaj – Simbol i qëndresës antikomuniste

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *