1 koment te “1948 – MËSIMI I SERBISHTES NË SHQIPËRI DHE REVISTA “Shqipëri – Jugosllavi”

  1. Komponente kryesore e Kombit eshte Gjuha te cilen e flet.
    Berja “binak” per gjuhen, eshte 50% te KOMBETARES e trrashegon “binaku”.!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.